CS
EN

mobilní aplikace
velké věci
na malém prostoru

Codeers

proč zvolit codeers

jsme zkušený a sehraný tým vývojářů a designérů

Díky tomu máme dobře zavedené procesy a fungující tým. Věříme, že dobře vyvinutá a navržená aplikace může lidem pomoci ve všech oblastech podnikání či každodenního života.

specializujeme se na mobilní aplikace

Naší filozofií je být nejlepší v jedné konkrétní oblasti. Proto se specializujeme na mobilní aplikace. Nic jiného neděláme. Díky tomu máme unikátní zkušenosti a výsledky v oblasti e-commerce, omnichannel i maloobchodu.

tvoříme nová řešení od zadání po nasazení

Jakýkoliv nápad stojí za zmínku a analýzu. Pokud ale nemáte prostor či dovednosti na jeho realizaci, rádi vás provedeme celým procesem - od zadání, přes implementaci, až po nasazení a provoz aplikace.

vylepšíme váš současný produkt

Na každé aplikaci je co vylepšit. Pokud máte hotovou či rozpracovanou aplikaci, ale nenaplňuje funkčností či designem vaše očekávání, provedeme analýzu stávajícího řešení a navrhneme, jak jej dostat na vyšší úroveň.

pomůžeme vašemu týmu

Pokud jste se ocitli ve slepé uličce a ocenili byste pomoc s definicí zadání či organizací práce vašeho týmu, dokážeme vaše projekty a procesy dát zase do chodu a pomoci vám s růstem.

umíme přinést výsledky

Notino - parfémy a kosmetika

E-shop aplikace pro největší obchod s kosmetikou ve střední Evropě.

M&M - Statistiky

Statistiky prodeje nemovitostí určené pro vedení společnosti a makléře.

naše technologie

jak pracujeme

Úvodní schůzka

Nezávazně nás kontaktujte a sdělte nám svoji představu. Pokud ji nemáte ucelenou, namísto dlouhých debat uspořádáme produktový workshop a společně najdeme odpovědi k otázkám: “Proč chcete mobilní aplikaci?”, “Kdo ji bude používat?”, “Jaký problém bude řešit?” či “Jaké technologie preferujete?”.

Analýza a UX

Když víme co a pro koho vytváříme, nic nám nebrání pustit se do průzkumu trhu, analýzy konkurence a zmapování potřeb cílových uživatelů. Na základě toho vytvoříme návrhy a prototypy s ohledem na uživatelský zážitek. Každý návrh na uživatelích otestujeme a k vám se dostane finální wireframe, ze kterého si utvoříte představu o výsledné aplikaci.

Design

Po odsouhlasení wireframu máte jasnou představu o tom, jak bude aplikace fungovat. Neméně důležitý je ale i její vzhled. Na řadu tedy přichází grafický návrh, který s vámi budeme řešit, dokud nebudete s grafickou stránkou spokojeni. A protože respektujeme guidelines pro jednotlivé platformy, tak jsou naše aplikace nejen hezké na pohled, ale i intuitivní pro jejich uživatele při ovládání.

Vývoj

V zadání máme jasno a naši vývojáři se mohou pustit do samotné realizace. Pracujeme iterativně a v průběhu celého vývoje s vámi budeme pravidelně v kontaktu, ať máte všechno pod kontrolou. Aplikace tvoříme nativně pro Android a iOS, nebo multriplatformě pomocí Flutter. Vždy však s ohledem na nejnovější trendy a technologie.

Testování

Aplikace je skoro hotová, je ale třeba ji ještě řádně otestovat. U nás se vždy najde někdo, kdo aplikaci dokáže rozbít. A dokud nejsme s kvalitou spokojeni, tak práce vývojářů nekončí.

Vydání

Hotovou aplikaci zveřejníme v obchodech Google Play a App Store. Dostane se tak přímo k vašim zákazníkům. Zveřejnit ji ale můžeme i interně v rámci vaší firmy jen pro vaše zaměstnance. V obou případech se o všechno postaráme za vás.

Podpora, růst a optimalizace

Na úspěšnou spolupráci můžeme navázat dalšími kroky, které by aplikaci ještě vylepšily, či napomohly k jejímu růstu a optimalizaci. Zároveň se postaráme i o to, aby aplikace stále fungovala jak má.

jsme codeers

Michal

Michal

Developer

Radovan

Radovan

Product Manager

Šárka

Šárka

Scrum Master

a další

a další

kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.